Электроинструмент Makita по низким ценам
knee surgery
El

هیئت مدیره جدید انجمن

     مجمع عمومی انجمن صنفی کارگری فیلمبرداران سینمای ایران ، روز یکشنبه 25 اردیبهشت ماه 1401 در خانه سینما تشکیل شد. در آغاز این نشست ، از بازرس و عضو فقید انجمن آقای داود امیری یاد شد و علاقه و تلاش او در فعالیت های صنفی و ارتقاء انجمن ، مورد تقدیر قرار گرفت. براساس صورتجلسه از پیش اعلام شده ، گزارش هیئت مدیره و بازرس ، و صورت وضعیت مالی انجمن به اطلاع حضار رسید و مورد تصویب ایشان قرار گرفت. سپس انتخابات هیئت مدیره و بازرس جدید انجمن ، انجام شد.

     براساس آراء ماخوذه ، آقایان بهرام بدخشانی ، محمد آلادپوش ، ساعد نیک ذات ، شهرام نجاریان و سیروس عبدلی به عنوان اعضاء اصلی ، و آقایان بهزاد علی آبادیان و رضا شیخی به عنوان اعضاء علی البدل هیئت مدیره به مدت دو سال ؛ و آقای علی لقمانی به عنوان بازرس اصلی و آقای ادیب سبحانی به عنوان بازرس علی البدل به مدت یک سال انتخاب شدند.

     در اولین جلسه هیئت مدیره جدید ، پس از تبادل نظر اعضاء ، ترکیب هیئت مدیره به این ترتیب تعیین شد؛ آقای بهرام بدخشانی رئیس ، آقای آلادپوش نایب رئیس ، آقای ساعد نیک ذات دبیر ، و آقای شهرام نجاریان به عنوان خزانه دار انجمن.

پرینتایمیل

دیدگاه‌ها   

 
0 #1 حسن اصلانی 1401-05-10 16:26
سلام وقت بخیر
حسن اصلانی هستم
درخواست عضویت در انجمن را دارم
نقل قول کردن
 
 
+1 #2 لقمانی 1401-06-13 18:13
سلام
با رجوع به منوی «درباره ما» و زیر منوی «عضویت» ، می توانید از شرایط و روند عضویت در انجمن فیلمبرداران ، مطلع شده و اقدام نمایید.
موفق باشید
نقل قول کردن
 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کپی رایت @ تمام حقوق مادی و معنوی این سایت در اختیار انجمن فیلمبرداران سینمای ایران است . استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع ، بلامانع است.